Hakkımızda

Neler Yapıyoruz

Yüksek Yaratıcı
Standartlar

Müşterilerimiz için tasarladığımız, geliştirdiğimiz ve kurduğumuz sistemlerle kendilerinin asıl işlerine odaklanmalarını, değişen dinamiklere uyum sağlamalarını, bu sayede rekabette öne çıkmalarını sağlıyoruz.
pexels-lukas-574071
1. Adım

Plan

Yanlış iletişimi önlemek için herhangi bir varsayım veya şans bırakmadan planlamayı vurgular ve her şeyi belgelendiririz. Nasıl ilerleyeceğimizi not alıyoruz, ayrıntılı teknik özellikleri içeren proje planını tanımlıyoruz, projenin tasarım ve markalama kılavuzlarını tasarlıyoruz ve belgeler ve malzemelerle ilgili müşterinin sonundan onay ve onay alıyoruz.
Nasıl Yapıyoruz?

Süreç

2. adım

Tasarım

Bir sonraki adımımız, tüm proje ekranlarının kullanıcı arayüzünü onaylanmış tel kafeslere ve tasarım kılavuzlarına göre tasarlamaktır. Tasarımı oluşturmaya odaklanmamız, markanızı en iyi şekilde temsil etmek ve dijital varlığınızı iyileştirmektir.
3. Adım

Yazılım

Bu adımda, Agile metodolojisi için bir strateji hazırlamanın yanı sıra ön uç, arka uç, web hizmetleri ve API geliştirme entegrasyonu gereksinimlerini karşılıyoruz. Kilometre taşları / sprintler için 2-3 haftalık bir sıklık belirledik ve her kilometre taşı veya sprint'e müşteri incelememizi dahil ediyoruz.

Kullandığımız Teknolojiler

01.

Misyonumuz

Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeniliklere uyarlanan, değişime öncülük eden yurtiçinde ve yurt dışında tercih edilen uluslararası bir yazılım firması olmaktır.
02.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, iş hayatında yaşanan sorunlara yazılımsal çözümler üreten, özgün çözümleri ile teknolojiye ve sektöre yön veren, farklılıklar yaratarak bölgesel ve küresel anlamda kalıcı üstünlükler sağlayan, alanında lider ve öncü bir şirket olmaktır.
03.

Yaklaşımımız

Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeniliklere uyarlanan, değişime öncülük eden yurtiçinde ve yurt dışında tercih edilen uluslararası bir yazılım firması olmaktır.
Bizimle Yüksel

Başlamaya Hazır mısın?

Biz her zaman heyecan verici ve hırslı müşterilerle çalışmaya hazırız.
Eğer sizde hazırsanız bizimle yaratıcı ortaklığınızı başlatın.

Bizimle İletişime Geçin

İletişim Formu

İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.
Birlikte harika bir şey inşa etmeyi çok isteriz.

/* */
loading...