Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Servislerimiz

Picksoft, hizmetlerini sürekli olarak yeni teknolojilere uyarlar, en yetenekli kişileri işe alır, eğitir ve onlara heyecan verici zorluklar sunar. Bu ekip ile birlikte, etkili, yenilikçi ve akıcı çözümler tasarlar ve sunar.

Mobil Uygulama Geliştirme

Gerek kendinizin gerekse ekibinizin işlerini her an ve her yerde mobil cihazları üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayarak karlılığınızı arttırın ya da müşterileriniz ile olan etkileşiminizi arttırarak marka değerinizi yükseltin. Mobil uygulama geliştiricilerimiz ihtiyaç ve isteklerinize en uygun çözümü sizlere sunmaya hazır.

UI / UX Tasarım

Sağlık hizmetleri, seyahat, e-öğrenme, sosyal medya, eğlence, perakende, oyun ve yaşam tarzı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli sektör dikeyleri için geniş bir React yerel geliştirme hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

Web Uygulaması Geliştirme

Uzmanlarımız işletmenizin online görünürlüğünü arttırarak ya da işlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak şirketinizin karlılığını arttıracak web uygulamalarını sizin için geliştiriyorlar.

Startuplar İçin Yazılımlar

Ufukta yeni bir başlangıç ​​veya girişim mi var? Bir iş kurmanın en zor yönü olan yazılım uygulamanızı geliştirmek konusunda size yardımcı olalım.

Yazılım Danışmanlığı

İşletmenizin ve ya yeni girişiminizin gereksinimlerini uzmanlarımız ile birlikte tespit edip bu ihtiyaçlar doğrultusunda kullanmanız gereken doğru araçları bulabilir ya da elinizdeki araçların ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda daha kullanışlı hale gelmelerini sağlayabilirsiniz.

DevOps Servisleri

Teknolojinin hızla gelişen dünyasında, sektörünüzün değişken gereksinimlerine hızlı çözümler sunuyor, DevOps metodolojilerini kullanarak sürekli değişen ve gelişen yazılımlar üretiyoruz.
Bizimle İletişime Geçin

İletişim Formu

İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.
Birlikte harika bir şey inşa etmeyi çok isteriz.

/* */
loading...